Serwis

Serwis

Autoryzowany Serwis Karcher – KARCHER CENTER FAM-GAZ

Nasze doświadczenie gwarantuje Państwu kompleksową obsługę na najwyższym poziomie. Zapewniamy serwis urządzeń Karcher w zakresie: przeglądy, diagnoza, konserwacja oraz naprawa urządzeń czyszcząco-myjących Karcher – profesjonalnych oraz domowych. Serwis urządzeń dokonywany jest przez wykwalifikowanych techników. Specjalizujemy się w serwisie urządzeń Karcher. Nasz autoryzowany i certyfikowany warsztat serwisowy, wyposażeny w niezbędne narzędzia oraz wiedza, którą dysponujemy, dają Państwu pewność rzetelnie świadczonych usług.

Specjalizujemy się w naprawach urządzeń wysokociśnieniowych zimnowodnych HD / K, ciepłowodnych HDS, odkurzaczy piorących Puzzi / SE, odkurzaczy T / NT / MV / WD, parownic SC / SG.

Proces serwisowania urządzenia każdorazowo rozpoczynamy od postawienia wnikliwej ekspertyzy. Najczęściej odbywa się to w okresie maksymalnie trzech dni od daty dostarczenia urządzenia do naszego warsztatu. Co istotne, jeżeli klient nie ma możliwości dostarczenia urządzenia samodzielnie, w możliwych przypadkach oferujemy serwis Karcher na w obiekcie klienta lub odbiór wraz z dostawą urządzenia pod dokonaniu naprawy.

Jako autoryzowany serwis Karcher zapewniamy:

dostępność – dobre oznakowanie, dogodne położenie w pobliżu drogi krajowej nr 45,
komfort – do Państwa dyspozycji parking oraz możliwość rozładowania dużych urządzeń wózkiem widłowym przy serwisie Karcher
mobilność – możliwość świadczenia usług u Klienta – “serwis Karcher na miejscu” (szczególnie w przypadku urządzeń dużych i stacjonarnych),
wiedzę, kompetencje oraz doświadczenie naszych Techników,
sprawne naprawy – właściwa organizacja warsztatu, magazyn części zamiennych oraz sprawna logistyka,
pełen zakres oferowanych usług, napraw i remontów,
możliwość wypożyczenia urządzenia zastępczego na preferencyjnych warunkach.

Nasza firma, bazując na doświadczeniu, oferuje swoim Klientom najwyższej klasy serwis urządzeń czyszcząco-myjących. Dysponujemy nowocześnie wyposażonym i certyfikowanym warsztatem naprawczym zorganizowanym według ścisłych standardów Kärcher sp. z o.o.

Oferujemy serwis Karcher W OKOLICACH 100 KM.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług – Autoryzowany serwis Karcher.
Jedyny KARCHER CENTER w woj. OPOLSKIM